Free Shipping
Free Shipping
$4,023.22
$5,073.00
Compare Price
You save
$1,049.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Toastmaster - See Middleby Marshall .
- Authorized Toastmaster - See Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Toastmaster - See Middleby Marshall 3A81DT09
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 3A81DT09 Warmer 1 Drawer 120v Free Stand 19inl
Item:
#1914165
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 3A81DT09 |
| Manufacturer Part # | 3A81DT09 |
| Height | 10.88" |
| Width | 27" |
| Depth | 29" |
| Weight | 94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 3A81DT09 Warmer 1 Drawer 120v Free Stand 19inl
$4,023.22
$5,073.00
You save
$1,049.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 3A81DT09 Warmer 1 Drawer 120v Free Stand 19inl