$13.30
$21.34
Compare Price
You save
$8.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 436121 Spring Door (9 1/2")
Item:
#1569581
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 436121 |
| Manufacturer Part # | 436121 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg 436121 Spring Door (9 1/2")
$13.30
$21.34
You save
$8.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 436121 Spring Door (9 1/2")