$747.75
$1,105.00
Compare Price
You save
$357.25
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 45SG-1D Sneeze Guard For Roller Grill
Item:
#2234916
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 45SG-1D |
| Manufacturer Part # | 45SG-1D |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 17 lbs |
| Weight | 17 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 45SG-1D Sneeze Guard For Roller Grill
$747.75
$1,105.00
You save
$357.25
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 45SG-1D Sneeze Guard For Roller Grill