Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 4FMD183P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 4FMD183P Gasket Black Magnetic 20 .25 X
Item:
#1248771
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 4FMD183P |
| Manufacturer Part # | 4FMD183P |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 4FMD183P Gasket Black Magnetic 20 .25 X
$66.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 4FMD183P Gasket Black Magnetic 20 .25 X