$10.77
$35.54
Compare Price
You save
$24.77
(70%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Baxter aftermarket .
- Engineered to match existing Baxter units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Baxter 50-1021
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 50-1021 Lamp Lens 3" Dia
Item:
#1139036
20+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 50-1021 |
| Manufacturer Part # | 50-1021 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4.63" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg 50-1021 Lamp Lens 3" Dia
$10.77
$35.54
You save
$24.77
(70%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 50-1021 Lamp Lens ( For 38-1467 Lamp), 3" Dia 2-3/8 Screw On Lense 40w Max, Vulcan

