Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 50-1346
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 50-1346 Handleblackplasticmagnet Ic
Item:
#1242674
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 50-1346 |
| Manufacturer Part # | 50-1346 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 2.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 50-1346 Handleblackplasticmagnet Ic

