Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 50-1393-2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 50-1393-2 Assycam Sw4 Polewired240 V
Item:
#1248493
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 50-1393-2 |
| Manufacturer Part # | 50-1393-2 |
| Height | 3.55" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 50-1393-2 Assycam Sw4 Polewired240 V
$709.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 50-1393-2 Assycam Sw4 Polewired240 V