Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 50-1408 Keepleft Hand20mm L
Item:
#1247065
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 50-1408 |
| Manufacturer Part # | 50-1408 |
| Height | 1.35" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 50-1408 Keepleft Hand20mm L
$235.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 50-1408 Keepleft Hand20mm L

