Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 500552 Sleeverubber(for Handle 50 028
Item:
#1203899
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 500552 |
| Manufacturer Part # | 500552 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 500552 Sleeverubber(for Handle 50 028
$12.28
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 500552 Sleeverubber(for Handle 50 028
