Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 500596B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 500596B Hinge Xo 1p Left
Item:
#1248902
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 500596B |
| Manufacturer Part # | 500596B |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 500596B Hinge Xo 1p Left
$61.24
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 500596B Hinge Xo 1p Left

