Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg 501355 Switch Rocker Lighted
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 501355 |
| Manufacturer Part # | 501355 |
| Height | 2.25" |
| Width | 0.88" |
| Depth | 1.88" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 501355 Lighted Rocker Switch On/off Black Rocker W/red Light, 20 Amp/125v 10 Amp/250v Fits Hole 7/8" X 1 1/2", 3ea 1/4" Tabs, Nu-vu Oven Sub123

