Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg 50259 Knob 2 3/8 D Off 450 200
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 50259 |
| Manufacturer Part # | 50259 |
| Height | 1.38" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 2.38" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 50259 Grey & Silver T Stat Knob "wells", [ 2-3/8" Dia ] [ Off-450-200] [mount .187" ] [flat Down ], Wells Grill G13 G15 G19 G23 G60 G136 G156, G196 G236 G246 G606 Jg236 Jg606.

