Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 520002H
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 520002H Labeloven
Item:
#1248634
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 520002H |
| Manufacturer Part # | 520002H |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 520002H Labeloven
$113.87
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 520002H Labeloven