$35.31
$56.66
Compare Price
You save
$21.35
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 54493 Switch Rckr Dpst Mom On Tt
Item:
#1178568
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 54493 |
| Manufacturer Part # | 54493 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg 54493 Switch Rckr Dpst Mom On Tt
$35.31
$56.66
You save
$21.35
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 54493 Switch Rckr Dpst Mom On Tt