Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 560104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 560104 Controlspark Ignition(fo R Use
Item:
#1242517
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 560104 |
| Manufacturer Part # | 560104 |
| Height | 2.55" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 560104 Controlspark Ignition(fo R Use
$787.45
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 560104 Controlspark Ignition(fo R Use