Free Shipping
Free Shipping
$1,570.88
$1,733.18
Compare Price
You save
$162.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Wells .
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 5N-22619
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 5N-22619 Filter Pack
Item:
#1136554
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 5N-22619 |
| Manufacturer Part # | 5N-22619 |
| Height | 8" |
| Width | 15" |
| Depth | 21" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 5N-22619 Filter Pack
$1,570.88
$1,733.18
You save
$162.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 5N-22619 Filter Pack

