FREE Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 5P-MOD100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 5P-MOD100 Warmer(208/240v 1200w)
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 5P-MOD100 |
| Manufacturer Part # | 5P-MOD100 |
| Height | 18.75" |
| Width | 13" |
| Depth | 26.25" |
| Weight | 25.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 5P-MOD100 Material Stainless Steel, Voltage 208/240 V Ac, Electrical Wattage 1200, Includes Infinite Control, Type Accepts 12" X 20" Full Size Or Fractional Size Pan, Requires 20 3/4" X 12 3/4" Table Opening Dry/wet, Nsf Certified Y

