Free Shipping
Free Shipping
$1,061.57
$1,705.00
Compare Price
You save
$643.43
(38%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 5P-SS10TDU 208/240 Ss 10tdu Warmer
Item:
#1192740
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 5P-SS10TDU |
| Manufacturer Part # | 5P-SS10TDU |
| Height | 11" |
| Width | 16" |
| Depth | 16" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 5P-SS10TDU 208/240 Ss 10tdu Warmer
$1,061.57
$1,705.00
You save
$643.43
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 5P-SS10TDU 208/240 Ss 10tdu Warmer

