Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 60-0044-H
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 60-0044-H Element120v1000w55lg 10 32 Ter
Item:
#1248883
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 60-0044-H |
| Manufacturer Part # | 60-0044-H |
| Height | 7" |
| Width | 7" |
| Depth | 60" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 60-0044-H Element120v1000w55lg 10 32 Ter
$544.19
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 60-0044-H Element120v1000w55lg 10 32 Ter