Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 60-0149-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 60-0149-A Element208v3500wub 7ub 5 /10 Af
Item:
#1248086
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 60-0149-A |
| Manufacturer Part # | 60-0149-A |
| Height | 1.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 24" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 60-0149-A Element208v3500wub 7ub 5 /10 Af
$542.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 60-0149-A Element208v3500wub 7ub 5 /10 Af

