Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 60-0165-C Element240v1700wshaped P O 3 Po
Item:
#1242720
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 60-0165-C |
| Manufacturer Part # | 60-0165-C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 60-0165-C Element240v1700wshaped P O 3 Po
$447.69
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 60-0165-C Element240v1700wshaped P O 3 Po