Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 60-0205-A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 60-0205-A Element120v1700wformed
Item:
#1242722
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 60-0205-A |
| Manufacturer Part # | 60-0205-A |
| Height | 7.65" |
| Width | 10.55" |
| Depth | 12.55" |
| Weight | 2.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 60-0205-A Element120v1700wformed
$269.31
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 60-0205-A Element120v1700wformed