Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg aftermarket .
- Engineered to match existing Star Mfg units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Star Mfg 64486
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 64486 Warmer Element Pan Assy 120v 1200w
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 64486 |
| Manufacturer Part # | 64486 |
| Height | 4" |
| Width | 13" |
| Depth | 17" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 64486 Element Pan Assembly W/hi-limit, [ 120v 1200w 1ph ] [ 17" X 12" X 4" ], [terminals Ring, Wells Food Warmer Ss206 Ss276

