$29.90
$48.00
Compare Price
You save
$18.10
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 66-1114
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 66-1114 Hi Limit
Item:
#1141284
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 66-1114 |
| Manufacturer Part # | 66-1114 |
| Height | 1" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Star Mfg 66-1114 Hi Limit
$29.90
$48.00
You save
$18.10
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 66-1114 Hi-limit Disc Type, Groen Steamer
