$170.22
$200.32
Compare Price
You save
$30.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 66-1159 Mec 85 180 D Thermostat
Item:
#1191125
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 66-1159 |
| Manufacturer Part # | 66-1159 |
| Height | 2.1" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 66-1159 Mec 85 180 D Thermostat
$170.22
$200.32
You save
$30.10
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 66-1159 Mec 85 180 D Thermostat



