Free Shipping
Free Shipping
$1,206.41
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 66-1189-B
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 66-1189-B Module Display Touch
Item:
#1200510
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 66-1189-B |
| Manufacturer Part # | 66-1189-B |
| Height | 2.4" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 66-1189-B Module Display Touch
$1,206.41
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 66-1189-B Module Display Touch

