Free Shipping
Free Shipping
$1,441.81
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 66-5570 Assymotor1/3hpdvlong10ca
Item:
#1251518
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 66-5570 |
| Manufacturer Part # | 66-5570 |
| Height | 8" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 66-5570 Assymotor1/3hpdvlong10ca
$1,441.81
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 66-5570 Assymotor1/3hpdvlong10ca