Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg 66131 Warmer Element 120v 1200 W Fits Bloomfield
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 66131 |
| Manufacturer Part # | 66131 |
| Height | 0.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 66131 Warmer Element [ 120v 1200w 1ph ] [ 17.5" X 7.75" ], [terminals Screw 8-32, Includes Screws # 26-2899 8-32 X 1/4" Ss, Wells Food Warmer Bmw-206
