Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 669006 Motorproofer
Item:
#1248730
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 669006 |
| Manufacturer Part # | 669006 |
| Height | 7.3" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 3.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 669006 Motorproofer
$705.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 669006 Motorproofer

