Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 67172
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 67172 Dial Thermostat100 200 4
Item:
#1130610
Technical details
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 67172 |
| Manufacturer Part # | 67172 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 67172 Dial Thermostat100 200 4