Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Nu-Vu .
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 6FME755P
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 6FME755P Element120v600w
Item:
#1248587
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 6FME755P |
| Manufacturer Part # | 6FME755P |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 6FME755P Element120v600w
$123.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 6FME755P Element120v600w
