Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 70-0287-C Gasketflush Mount(per In Ch)
Item:
#1248911
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 70-0287-C |
| Manufacturer Part # | 70-0287-C |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 70-0287-C Gasketflush Mount(per In Ch)
$4.08/Inch
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 70-0287-C Gasketflush Mount(per In Ch)

