$56.59
$83.24
Compare Price
You save
$26.65
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 70601-02 Kason 11532000004 Hinge Pivot
Item:
#1132666
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 70601-02 |
| Manufacturer Part # | 70601-02 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 70601-02 Kason 11532000004 Hinge Pivot
$56.59
$83.24
You save
$26.65
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 70601-02 Type Upper Left/lower Right

