Free Shipping
Free Shipping
$10,951.09
$12,888.00
Compare Price
You save
$1,936.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 848M
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 848M Manual Gas Griddle 48 In Ultra Max
Item:
#1913713
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 848M |
| Manufacturer Part # | 848M |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 522 lbs |
| Weight | 522 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 848M Manual Gas Griddle 48 In Ultra Max
$10,951.09
$12,888.00
You save
$1,936.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 848M Manual Gas Griddle 48 In Ultra Max