Free Shipping
Free Shipping
$9,154.24
$16,323.00
Compare Price
You save
$7,168.76
(44%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 848T
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg 848T Gas Griddle T'stat 48in Ultra Max
Item:
#1913714
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 848T |
| Manufacturer Part # | 848T |
| Height | 18" |
| Width | 34.2" |
| Depth | 48" |
| Weight | 440 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg 848T Gas Griddle T'stat 48in Ultra Max
$9,154.24
$16,323.00
You save
$7,168.76
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 848T Gas Griddle T'stat 48in Ultra Max