Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg A4125 Filter Fits Bloomfield
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A4125 |
| Manufacturer Part # | A4125 |
| Height | 0.75" |
| Width | 14" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A4125 Charcoal Carbon Filter 14" X 19-1/2" X 7/8", Wells Fryer Wvae Wvfa Wvpe Ventless Fryer, Wvae-30f Wvae-55f Wvae-55f/fs Wvae-55fs Wvpe-30f
