$250.95
$295.33
Compare Price
You save
$44.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A4Z5892
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A4Z5892 Pan Cover Sst 20
Item:
#1251122
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A4Z5892 |
| Manufacturer Part # | A4Z5892 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg A4Z5892 Pan Cover Sst 20
$250.95
$295.33
You save
$44.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A4Z5892 Pan Cover Sst 20