$25.86
$30.43
Compare Price
You save
$4.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5-Z15194 Element Mt. Lower 11 Ct
Item:
#1251185
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5-Z15194 |
| Manufacturer Part # | A5-Z15194 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg A5-Z15194 Element Mt. Lower 11 Ct
$25.86
$30.43
You save
$4.57
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5-Z15194 Element Mt. Lower 11 Ct

