Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5-Z7656 Element Retainer Lower
Item:
#1251055
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5-Z7656 |
| Manufacturer Part # | A5-Z7656 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5-Z7656 Element Retainer Lower

