$50.75
$59.72
Compare Price
You save
$8.97
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5-Z9519 Control Panel 30/45 Bd/h D
Item:
#1252994
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5-Z9519 |
| Manufacturer Part # | A5-Z9519 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg A5-Z9519 Control Panel 30/45 Bd/h D
$50.75
$59.72
You save
$8.97
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5-Z9519 Control Panel 30/45 Bd/h D