Free Shipping
Free Shipping
$1,218.13
$1,433.58
Compare Price
You save
$215.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A5RG3005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5RG3005 Body Assy 30/30s
Item:
#1257122
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5RG3005 |
| Manufacturer Part # | A5RG3005 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg A5RG3005 Body Assy 30/30s
$1,218.13
$1,433.58
You save
$215.45
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5RG3005 Body Assy 30/30s