$174.44
$205.29
Compare Price
You save
$30.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5Z11451 Sign Retainer Base 50
Item:
#1251261
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5Z11451 |
| Manufacturer Part # | A5Z11451 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg A5Z11451 Sign Retainer Base 50
$174.44
$205.29
You save
$30.85
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5Z11451 Sign Retainer Base 50