$33.76
$39.73
Compare Price
You save
$5.97
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5Z16621 Angle Chain Retainer 14c
Item:
#1257126
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5Z16621 |
| Manufacturer Part # | A5Z16621 |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg A5Z16621 Angle Chain Retainer 14c
$33.76
$39.73
You save
$5.97
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5Z16621 Angle Chain Retainer 14c