$240.06
$282.52
Compare Price
You save
$42.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A5Z2305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5Z2305 Drip Tray 50
Item:
#1251524
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5Z2305 |
| Manufacturer Part # | A5Z2305 |
| Height | 0.3" |
| Width | 17.6" |
| Depth | 32" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg A5Z2305 Drip Tray 50
$240.06
$282.52
You save
$42.46
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5Z2305 Drip Tray 50

