Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A5Z7583
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5Z7583 Magnet Long
Item:
#1251054
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5Z7583 |
| Manufacturer Part # | A5Z7583 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5Z7583 Magnet Long