Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A5Z8410
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5Z8410 Angle Chain Retainer
Item:
#1136657
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5Z8410 |
| Manufacturer Part # | A5Z8410 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5Z8410 Right Angle Chain Retainer, 3/4" X 7/16" Angle X 15-1/2" Long S/s With 8 Holes, Star Roller Grill 20 30 30d 45a 50 75a.
