Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg A5Z8412
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5Z8412 Angle Chn Retainer 45/75
Item:
#1252659
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5Z8412 |
| Manufacturer Part # | A5Z8412 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 23.2" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5Z8412 Angle Chn Retainer 45/75
