$45.80
$53.91
Compare Price
You save
$8.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg A5Z9392 Control Panel 50/75 Bd/h D
Item:
#1251117
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | A5Z9392 |
| Manufacturer Part # | A5Z9392 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg A5Z9392 Control Panel 50/75 Bd/h D
$45.80
$53.91
You save
$8.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg A5Z9392 Control Panel 50/75 Bd/h D

