Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Lang .
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang O9-70701-06
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg O9-70701-06 Knob 200 400
Item:
#1179185
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | O9-70701-06 |
| Manufacturer Part # | O9-70701-06 |
| Height | 1.25" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg O9-70701-06 Black & Silver T Stat Knob, Off-400-200 2" Dia 3/16" D-stem Flat Down, Lang, Fryer C-28 C-28m., Range 32s.
