Free Shipping
Free Shipping
$1,850.80
$2,178.15
Compare Price
You save
$327.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg P2-301777
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Star Mfg P2-301777 Tank Assy Ht 200 Autofil L
Item:
#1267348
Technical details
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | P2-301777 |
| Manufacturer Part # | P2-301777 |
| Height | 17" |
| Width | 27" |
| Depth | 40" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star Mfg P2-301777 Tank Assy Ht 200 Autofil L
$1,850.80
$2,178.15
You save
$327.35
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg P2-301777 Tank Assy Ht 200 Autofil L